
Jag har länge känt att jag vill ge något mer till alla extra trogna läsare och kunna bjuda på fler personliga texter och inspiration. Så nu sätter jag igång med Underbara Nyheter. Vad är det då? Jo, det ska jag berätta. Det är ett helt enkelt mail jag skickar ut ungefär en gång i månaden, med bonusmaterial och exklusivt innehåll bara för mina prenumeranter. Lite personligare och närmre – för dig som redan följer min blogg men vill ha ännu mer!
I breven tipsar jag om sånt jag inspireras av och delar med mig av nyheter, reflektioner och förstås ett och annat exklusivt erbjudande.
Jag är såklart rädd om din mailadress och lämnar inte ut den till någon. Och givetvis skickar jag inte ut en massa meddelanden i onödan.
Vill du signa upp dig? Då kan du göra det här.











20 svar
Blev det bara ett eller har det blivit något fel på mitt bara? Letat i skräpposten oxå.
Har nästan drunknat ikväll av arbeten och inlämningar, men belönande mig själv nu när jag hade gjort klart allt att läsa ditt nyhetsbrev! Och det va så mysigt! Underbart initiativ!
Hoppas du har en härlig fredagkväll<3 kram
Läste precis ditt första brev – klockrent. Intressant, välskrivet och personligt. Ett av de bästa ”nyhetsbreven” jag läst om man får lov att kalla det det. Ser fram emot de kommande breven!
Vad roligt! Jag signar upp mig såklart <3
spännande ! Signar upp direkt
Vad roligt!!!
Jaaa vad roligt! Signat & klart. Nu är det bara att vänta… ?
Vilken rolig idé! Och bra men 1 gång i månaden. Ser fram emot det 🙂
*med 1 gång..
Vad kul med nya idéer! Är det bara personliga nyheter eller nyheter allmänt som kommer i mailet? 🙂
Skriver om feminism på http://www.zaitzova.com
Vad roligt! Jag skrev upp mig direkt 🙂
Signade upp direkt! Längtar verkligen fysiskt efter att se alla dina inlägg nu när våren kommer och allt det har att göra med gården och odling och sånt!
Vilken rolig nyhet! Har nu registrerat mig och ser fram emot första brevet!?
Hurra hurra så trevligt! Signat upp mig – check!
Vilken rolig idé! 🙂
Underbart! signat och klart <3
kram
Emma
Jaaaaa! Äntligen. Tror aldrig jag varit så peppad på att få mail från någon förut. <3
Helt klart ett Underbart initiativ. =)
Vad kul! ❤️
Bra idé!
Kul!